OLVG op zoek naar nieuwe vrijwilligers

De kapel van OLVG en de Martelaren van Gorcum parochie hebben iets met elkaar. Niet alleen zingt de LWM als het even past op Kerstmis en Pasen in de sfeervolle kapel van het OLVG, anderzijds zijn ook de Pastores Simon Evers en Joost Verhoef meerdere keren voorgegaan in Hofkerk-vieringen; tevens hebben zij enkele parochie- en LWM-bijeenkomsten begeleid. Kortom: de band is prima.

Daarom aarzelen we geen moment om deze oproep om vrijwilligers van de kant van het pastoraat van het OLVG op onze website te zetten, (ook al zouden we zelf ook nog wel wat vrijwilligers kunnen gebruiken!)

Maar deze oproep is misschien nog belangrijker U leest er hier alles over.

Pastor Simon Evers schrijft in zijn begeleidende mail:

Het gaat hierbij om halen en brengen van patiënten op zondagochtenden en om
het uitnodigen van patiënten voor die kerkdiensten op vrijdag of zaterdag.

Dit soort taken gebeuren op basis van een rooster en het is dus niet zo dat
een vrijwilliger iedere week verwacht wordt.

Wij zijn ook heel gelukkig met mensen die een maal per 2, 3 of 4 weken kunnen.

Onze groep vrijwilligers wordt kleiner wegens leeftijd.

Indien iemand hier interesse voor heeft of er eens over wil komen spreken kan dat altijd.

Joost, Dirk en ik zijn te bereiken op 020-5992494 of via dgv@olvg.nl

Een reactie

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *