Vieringen Hofkerk life te volgen op internet

De laatste weken zijn Henny Steggerda en koster Bert Hilhorst druk in onze kerk bezig geweest met het installeren van wifi en het trekken van een aantal kabels, die het binnenkort mogelijk zullen maken om de zondagsvieringen, die op 5 juli weer van start gaan, life via de computer te volgen. De benodigde leidingen liggen er, de camera is besteld en als alles goed gaat zullen parochianen, die na 5 juli het toch nog niet aandurven om zelf naar de kerk te komen, de vieringen op hun beeldscherm kunnen volgen. Ook later kan men de viering in de vorm van een you tube film terugzien.

Hoe een en ander in zijn werk gaat, zal, zodra het systeem van start gaat, in duidelijke taal via website en nieuwsbrief worden uitgelegd.

Een nieuwe stap, waarmee locatiebestuur en pastoraatsgroep willen proberen parochianen en andere belangstellenden meer bij onze kerk te betrekken.

Een reactie

  • Hans van der Kolk

    Wat een geweldig idee, een computerverbindingen met de dienst in de kerk. Grote kans dat dit aanzienlijk meer mensen aantrekt. Vooral als die bereid zullen zijn aan de collecte mee te doen. Tip is dan in de dienst het banknummer te vermelden, zodat men de gelegenheid krijgt te storten. Bij een groter bereik en meer collecte is dat gunstig voor de financiële positie van de kerk op langere termijn.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *