Geld over deze jaarwisseling?

19 december 2020

De lockdown geeft problemen, maar ook kansen. Zo zijn er veel mensen die hulp nodig hebben, maar ook veel mensen die hun eindejaarsuitkering niet kunnen uitgeven aan vuurwerk, kerstcadeaus of vakanties. Het zou mooi zijn als we deze mensen bij elkaar kunnen brengen. Wij nodigen u daarom uit om mee te doen aan de eindejaarsactie: Geld over deze jaarwisseling?

Het is heel eenvoudig: in de bijlage treft u een afbeelding aan met alle informatie.

Er staan drie doelen vermeld: een corona-project in Kenia, voedselhulp voor migranten in ons bisdom, en de plaatselijke Caritas. U kunt dus eenvoudig kiezen waar u uw geld aan wilt geven. Hoe meer parochies er mee doen, hoe beter het werkt. Als u uw eigen caritas wilt steunen kunt u uw donatie overmaken op IBAN NL13INGB0000122588 tnv Parochiebestuur HH Martelaren van Gorcum onder vermelding van “Caritas December 2020”

Corine v.d. Loos, caritas bisdom Haarlem-Amsterdam
Tim Stok, Penningmeester Hofkerk

Meer nieuws

Geplaatst:
12 jan

Pastor Marianus door corona getroffen

Vandaag kregen wij via het Samenwerkingsverband Clara & Franciscus bericht […]

Geplaatst:
12 jan

Leeskring Fratelli Tutti in Hofkerk

Beste parochianen van Clara & Franciscus, Zoals aangekondigd in de […]

Geplaatst:
8 jan

Inzamelingsactie voor Inloophuis De Kraanvogel

Inloophuis De Kraanvogel is een ontmoetingsplek voor mensen met kanker […]

Geplaatst:
7 jan

Eerste Heilige Communie

Als alle plannen doorgaan vieren de kinderen uit de Hofkerk […]

Geplaatst:
7 jan

Webinar Fratelli Tutti, pleidooi voor universele broederschap

In zijn nieuwste encycliek Fratelli Tutti werkt Paus Franciscus typisch […]

Geplaatst:
7 jan

Broeder- en Zusterschap – Gastsprekers in de Martelaren

In de vastentijd zijn er, zoals in onze parochie gebruikelijk, […]