Parochie-excursie naar St. Urbanus in Bovenkerk

10 april 2024

De leden van de Parochievergadering (PV) en andere belangstellenden vanuit onze kerk zijn van harte uitgenodigd om op 6 juni a.s. op parochie-excursie te gaan naar de St. Urbanuskerk in Bovenkerk. Daar zal pastoor Eugene Jongerden ons om 19:30 uur verwelkomen. Hij zal ons dan vertellen over deze recentelijk gerestaureerde kerk die enkele jaren geleden zwaar door brand werd getroffen en welke na een fusieproces centrumkerk is geworden.

Wij verzamelen om 18:45 op het kerkplein van de Hofkerk. Het is fijn als de mensen die met een auto komen anderen willen meenemen. Als u mee wilt, geeft u zich dan uiterlijk 2 juni bij mij op via renevaneunen@gmail.com of 06 44 89 67 99.

René van Eunen  

 

Meer nieuws

Geplaatst:
13 mei

Wereldwinkel on tour

Stichting Vrijwilligerscollectief Het Elsengroen, Wereldwinkel Diemen heeft er voor gekozen […]

Geplaatst:
9 mei

Nieuws van de Buren – DIE WEISSE ROSE 

In mei  is er een tentoonstelling in de Bron over […]

Geplaatst:
6 mei

Hofkerkconcert – Liederen uit het Balticum

Op vrijdag, 17 mei, aanvang 19.30 uur is er in […]

Geplaatst:
6 mei

4 mei viering in de Hofkerk – verslag

Op 4 mei zijn in onze Hofkerk de doden van […]

Geplaatst:
11 apr

4 mei in de Hofkerk

Zoals al jaren gebruikelijk is ook dit jaar op 4 […]

Geplaatst:
6 apr

“Ik bied ze een luisterend oor”

Het Parool publiceert al jaren elke zaterdag het relaas van […]