Pater Marianus pastoor van Clara en Franciscus

13 mei 2021

Zoals bekend treedt Pater Bert Wooning svd op 1 juli a.s. terug als pastoor van het samenwerkingsverband Clara & Franciscus. Hij zal worden opgevolgd door onze pastor Marianus.

Op zondag, 11 juli a.s. zal pater Marianus Jehandut geïnstalleerd worden door Mgr J.Hendriks als pastoor van het Samenwerkingsverband Clara & Franciscus. Deze plechtigheid vindt plaats in onze kerk tijdens de Eucharistieviering van 10.30 uur.

 

Vanwege de coronamaatregelen is slechts een beperkt aantal mensen hierbij toegestaan. Degenen die deze viering willen bijwonen, kunnen zich opgeven bij het parochiesecretariaat: secretariaat@hofkerk.amsterdam.

 

De plechtigheid zal uiteraard ook via de livestream worden uitgezonden. De viering, waarin naast Mgr. Hendriks ook pastor Marianus en pastor Bert Wooning zullen voorgaan, wordt muzikaal ondersteund door cantores van Jubilemus Domino.

Meer nieuws

Geplaatst:
20 mei

Project Kiemkracht

Kiemkracht is een initiatief van de Zusters SSpS die in […]

Geplaatst:
28 apr

Dodenherdenking 4 mei in de Hofkerk

Op dinsdagavond 4 mei is er vanwege de corona-crisis opnieuw geen publieke […]

Geplaatst:
26 apr

Kees de Haan onderscheiden

Vandaag, de dag voor Koningsdag, kreeg Kees de Haan bezoek […]

Geplaatst:
23 apr

Walk for Homs

Misschien herinnert u het zich nog. In 2017 hadden we […]

Geplaatst:
20 apr

Groengelovig 2021

Kom in beweging voor Gods schepping. Op 28 en 29 mei is GroenGelovig er weer, het […]

Geplaatst:
3 apr

Paaskaars 2020

Traditiegetrouw wordt op Goede Vrijdag de paaskaars van vorig jaar […]