Vesper in de Advent – afgelast

17 november 2021

In verband met de corona en omdat het totale programma incl. maaltijd toch al niet door kon gaan, is de Vesper gecanceld

Stilaan is de mooie traditie gegroeid, dat er zowel in de Adventstijd als in de Vastentijd op een zaterdagmiddag een Vesper wordt gehouden.

 

We komen samen in het derde Adventsweekend op zaterdag 11 december 2021.

Dit in samenwerking met de ABG-parochie – om onze kracht en onze talenten te bundelen, mede met het oog op de toekomst. Ina Kok uit de ABG verzorgt de muzikale ondersteuning.

 

‘Bloeien in de nacht’ is het thema van deze Vesper.

Bloeien in de nacht: kan dat? In de donkerste tijd van het jaar vieren wij het feest van het Licht. Je moet het lef maar hebben! Nog lang geen lente, hoe ver weg nog de zomer – en wij spreken over nieuw leven, hoogste bloei.

 

Normaal gesproken is er ook een programma met een gastspreker na de Vesper, en eindigen we met een gezamenlijke maaltijd. Door de huidige corona-regels kan dit helaas niet doorgaan. De gastspreker Gerard Moorman ofm verzorgt daarom nu de meditatie in de Vesper. De Vesper begint om 16:30.

Gerard Moorman werkt als stafmedewerker voor de Konferentie Nederlandse Religieuzen (KNR). Hij  is mede-oprichter van het Jeannette Noëlhuis. Hij is kenner en voorvechter  van de Encycliek Laudato Si.

Gerard maakt zich hard voor de zorg om onze aarde. Hij was actief betrokken bij de klimaatmars. Hij verbindt deze inzet met de zorg over hoe wij economisch, sociaal en spiritueel gezien omgaan met de schepping, die het levende en levenloze omvat.

 

Van harte welkom en graag tot ziens!

 

Namens de Pastoraatsgroep,

Janneke de Bruin

Meer nieuws

Geplaatst:
3 dec

Avondvieringen op Kerstavond afgelast

In samenhang met de coronamaatregelen hebben de Bisschoppen besloten, dat […]

Geplaatst:
17 nov

Coronanieuws

De corona-besmettingscijfers lopen thans sneller en hoger op dan verwacht. […]

Geplaatst:
15 nov

Opgave vormsel

Het vormsel is de ‘bevestiging’ van het doopsel dat we […]

Geplaatst:
3 nov

Concert door leerlingen van de Muziekleswinkel

Net als in vorige jaren zal op de openingsdag van […]

Geplaatst:
31 okt

23e Kerststallententoonstelling

Vorig jaar stond alles in de steigers: een grandioze nieuwe […]

Geplaatst:
30 okt

Eerste Communie

Op 21 november 2021 vindt in onze kerk de eerste […]