Voorlopig geen kindernevendienst en voorbereiding 1e communie gestopt

13 februari 2021

In verband met de ontwikkelingen rond het coronavirus zijn de maandelijkse kindernevendienst-vieringen tot nader order opgeschort.

Zodra de omstandigheden het toelaten wordt er een nieuw rooster gemaakt.

Ook de voorbereiding voor de 1e communie op 5 april a.s. zijn opgeschort. De volgende mail is daarover naar de ouders verstuurd.

Beste ouders,

Ongeveer een maand geleden hebben wij u een mail gestuurd over het starten met de voorbereidingen voor de Eerste Heilige Communie. Ons idee was toen dat als de basisscholen weer open zouden gaan er ruimte voor meer versoepelingen zou komen.
Op dit moment zijn de scholen weer open, maar onder zeer strikte voorwaarden. Eén van die voorwaarden is dat groepen niet gemengd mogen worden. Wij hebben ons afgevraagd hoe verstandig het dan is om op zaterdag met kinderen samen te komen die allemaal op andere scholen zitten. Wij achten dit, op dit moment, niet verstandig.
Daarnaast hebben wij nagedacht over het feest op zich. Een Eerste Communie is een feestelijke gebeurtenis. Binnen de huidige maatregelen (max. 30 personen) zou het niet mogelijk zijn om alle ouders en broers en zussen bij de viering aanwezig te laten zijn. Daarnaast zouden ook opa’s, oma’s en verdere familie niet aanwezig kunnen zijn.
Dit alles bij elkaar heeft ons helaas doen besluiten de voorbereidingen en het feest opnieuw uit te stellen. Zodra duidelijk is wanneer er echte versoepelingen mogelijk zijn, zal de werkgroep een nieuwe planning uitwerken en u vervolgens informeren.
Wij vinden het vervelend dat we het project nu opnieuw uit moeten stellen, maar zien geen andere mogelijkheid. Wij hopen op uw begrip.
Met vriendelijke groet,
de begeleidersgroep

Erika van Hove, kinderpastoraat

Meer nieuws

Geplaatst:
4 mrt

Kledinginzameling op zaterdag 24 april voor Sam´s Kledingactie

Kledinginzameling op zaterdag 24 april a.s. (9.30-11.30u) voor Sam´s Kledingactie/Mensen […]

Geplaatst:
2 mrt

Klimaatweekend 11-14 maart

Aan u allen die zich op een of andere manier […]

Geplaatst:
26 feb

Vesper – Van donker naar licht – 13 maart 2021

Op zaterdag 13 maart 2021 om 17.00 uur is er […]

Geplaatst:
17 feb

Broeder- en Zusterschap – Gastsprekers in de Martelaren

In de vastentijd zijn er, zoals in onze parochie gebruikelijk, […]

Geplaatst:
17 feb

Vastenactie 2021

  Steun de Vastenactie: elke gift telt!  Werken aan je […]

Geplaatst:
17 feb

Wereldgebedsdag , vrijdag 5 maart 2021 GECANCELLED

Door de coronabeperkingen is het niet mogelijk om de viering […]