Aanmelden voor Aswoensdagviering

5 februari 2021

Woensdag 17 februari is het Aswoensdag: begin van de Vasten- of Veertigdagentijd op weg naar Pasen. Voorgangers zijn Janneke de Bruin, Ari van Buuren en ds Margrietha Reinders. Cantores uit de LWM verlenen hun medewerking. Evenals vorig jaar vieren we Aswoensdag samen met de protestantse kerkgemeente De Bron in onze kerk. Ook vanwege de mogelijke verlenging van de Avondklok begint de Viering om 19:00 uur. Omdat het een oecumenische viering is graag tevoren reserveren via de mail: pastoraatsgroep@hofkerk.amsterdam.


Viering aswoensdag in Hofkerk – Koninkrijk Amsterdam

8 maanden ago

[…] Aanstaande woensdag 17 februari 2021 is het Aswoensdag. In de Hofkerk aan het Linnaeusplantsoen wordt in dat kader een gezamenlijke viering gehouden met De Bron. Voorgangers zijn Janneke de Bruin, Ari van Buuren (Hofkerk) en Margrietha Reinders (De Bron). De viering begint om 19 uur. Iedereen welkom. In verband met coronamaatregelen wordt gevraagd zich van tevoren aan te melden. Dat kan hier. […]

Meer nieuws

Geplaatst:
8 okt

50 jarig jubileum LWM

Op 7 november 2021 viert de Liturgische Werkgroep Martelaren haar […]

Geplaatst:
8 okt

Jubilemus Domino weer van start/Bladmuziek en opnames Mis van Albert de Klerk

Om te vieren dat we eindelijk weer allemaal mogen zingen […]

Geplaatst:
23 sep

Versoepeling coronamaatregelen

Per 25 september a.s. worden een aantal coronamaatregelen, zoals die […]

Geplaatst:
9 sep

Twee activiteiten Plein van Siena

Maria Magdalena Van 25 juni tot 9 januari 2022 brengt […]

Geplaatst:
2 sep

Sams kledingactie

Sam’s Kledingactie voor schoolkinderen in Oeganda Op zaterdag 9 oktober […]

Geplaatst:
1 sep

Gastsprekers in de Martelaren

Themavieringen ‘Inclusieve Samenleving’   Dit najaar worden er 3 themavieringen […]