Aanmelden voor Aswoensdagviering

5 februari 2021

Woensdag 17 februari is het Aswoensdag: begin van de Vasten- of Veertigdagentijd op weg naar Pasen. Voorgangers zijn Janneke de Bruin, Ari van Buuren en ds Margrietha Reinders. Cantores uit de LWM verlenen hun medewerking. Evenals vorig jaar vieren we Aswoensdag samen met de protestantse kerkgemeente De Bron in onze kerk. Ook vanwege de mogelijke verlenging van de Avondklok begint de Viering om 19:00 uur. Omdat het een oecumenische viering is graag tevoren reserveren via de mail: pastoraatsgroep@hofkerk.amsterdam.


Viering aswoensdag in Hofkerk – Koninkrijk Amsterdam

3 weken ago

[…] Aanstaande woensdag 17 februari 2021 is het Aswoensdag. In de Hofkerk aan het Linnaeusplantsoen wordt in dat kader een gezamenlijke viering gehouden met De Bron. Voorgangers zijn Janneke de Bruin, Ari van Buuren (Hofkerk) en Margrietha Reinders (De Bron). De viering begint om 19 uur. Iedereen welkom. In verband met coronamaatregelen wordt gevraagd zich van tevoren aan te melden. Dat kan hier. […]

Meer nieuws

Geplaatst:
4 mrt

Kledinginzameling op zaterdag 24 april voor Sam´s Kledingactie

Kledinginzameling op zaterdag 24 april a.s. (9.30-11.30u) voor Sam´s Kledingactie/Mensen […]

Geplaatst:
2 mrt

Klimaatweekend 11-14 maart

Aan u allen die zich op een of andere manier […]

Geplaatst:
26 feb

Vesper – Van donker naar licht – 13 maart 2021

Op zaterdag 13 maart 2021 om 17.00 uur is er […]

Geplaatst:
17 feb

Broeder- en Zusterschap – Gastsprekers in de Martelaren

In de vastentijd zijn er, zoals in onze parochie gebruikelijk, […]

Geplaatst:
17 feb

Vastenactie 2021

  Steun de Vastenactie: elke gift telt!  Werken aan je […]

Geplaatst:
17 feb

Wereldgebedsdag , vrijdag 5 maart 2021 GECANCELLED

Door de coronabeperkingen is het niet mogelijk om de viering […]