Concert door leerlingen van de Muziekleswinkel

3 november 2021

Net als in vorige jaren zal op de openingsdag van de kerststallententoonstelling een kerstconcert worden verzorgd door leerlingen van de Muziekleswinkel Marjolijn. Aanvang na de opening van de kerststallententoonstelling (ca 12 uur); toegang gratis.

Eva en Philippine, twee docenten van de Muziekleswinkel schrijven er over:

“Na twee jaar van noodgedwongen stilte verheugen de leerlingen van de Muziekleswinkel zich erg op het Kerstconcert. Met z’n allen, gevorderd en beginnend, jong en oud, piano viool cello en fluit, komen wij op het openingsconcert van de Kerststallen-tentoonstelling spelen. Voor de coronatijd waren we al een paar jaar vaste gast op de Faire kerstfair in de Hofkerk en de leerlingen hebben hier warme herinneringen aan. We spelen ook nu weer kerstliedjes en prachtige kerstmelodiëen. Komt u ook luisteren en kijken?”

 

Meer nieuws

Geplaatst:
3 dec

Avondvieringen op Kerstavond afgelast

In samenhang met de coronamaatregelen hebben de Bisschoppen besloten, dat […]

Geplaatst:
17 nov

Vesper in de Advent – afgelast

In verband met de corona en omdat het totale programma […]

Geplaatst:
17 nov

Coronanieuws

De corona-besmettingscijfers lopen thans sneller en hoger op dan verwacht. […]

Geplaatst:
15 nov

Opgave vormsel

Het vormsel is de ‘bevestiging’ van het doopsel dat we […]

Geplaatst:
31 okt

23e Kerststallententoonstelling

Vorig jaar stond alles in de steigers: een grandioze nieuwe […]

Geplaatst:
30 okt

Eerste Communie

Op 21 november 2021 vindt in onze kerk de eerste […]