Corona maatregelen in Hofkerk

15 oktober 2020

Afgelopen week (15 oktober 2020) zijn er nieuwe maatregelen door de regering afgekondigd om het coronavirus te bestrijden. De bisschoppen zullen ook nog met een eventueel aangepast protocol naar buiten komen, maar dat is tot op dit moment niet beschikbaar.
De pastoraatsgroep heeft, in overleg met onze administrator, Pastor Bert Wooning, besloten de vieringen in de Martelaren van Gorcum voorlopig te laten zoals dat de laatste weken gebruikelijk is. Overweging daarbij is, dat, naast het feit dat ons kerkgebouw groot is, ook het aantal kerkgangers de 35 bijna nooit overschrijdt.
Samengevat houdt dat in:

  • Handen reinigen en aanmelden met naam en telefoonnummer bij binnenkomst van de kerk;
  • Alleen zitten op de daartoe gemarkeerde banken;
  • Aanwijzingen van kosters en vrijwillige medewerkers strikt opvolgen;
  • Zoveel mogelijk blijven zitten en de 1,5 meter afstand van elkaar in acht nemen.

Wel is besloten het koffiedrinken na afloop van de vieringen tot nader order af te schaffen. Wij vinden dat erg jammer, want juist het samen koffiedrinken ervaren wij als een bindend element binnen de gemeenschap. Maar we kunnen de anderhalve-regel maatregel niet voldoende garanderen, dus daarom zijn we tot deze beslissing gekomen.
In plaats daarvan is er, voor wie daar prijs op stelt, de mogelijkheid om met een beperkt aantal mensen in de oude sacristie na te praten over de viering.
Locatiebestuur en Pastoraatsgroep.

Meer nieuws

Geplaatst:
17 feb

Vastenactie 2021

  Steun de Vastenactie: elke gift telt!  Werken aan je […]

Geplaatst:
17 feb

Wereldgebedsdag , vrijdag 5 maart 2021 GECANCELLED

Door de coronabeperkingen is het niet mogelijk om de viering […]

Geplaatst:
16 feb

Leeskring Fratelli Tutti in Hofkerk

Beste parochianen van Clara & Franciscus, Zoals aangekondigd in de […]

Geplaatst:
15 feb

Broeder- en Zusterschap – Gastsprekers in de Martelaren

In de vastentijd zijn er, zoals in onze parochie gebruikelijk, […]

Geplaatst:
14 feb

Steek nu een kaarsje op

Wist u dat er op de website een digitale kapel […]

Geplaatst:
7 feb

Jan Hilhorst gevallen – Update

De laatste berichten zijn, dat het herstel van Jan voorspoedig […]