Jubileum Godfried Jansen

27 maart 2023

Binnenkort gaan we herdenken dat Godfried Jansen 25 jaar zanger, pianist/organist en dirigent van de LWM is. In feite is hij het al 27 jaar, maar eerst door corona, later door de drukke agenda van Godfried, werd een feestje steeds uitgesteld. Maar nu gaat het er eindelijk van komen:

Op 30 april, na de viering van 10.30 uur, zetten we Godfried in het zonnetje!

27 jaar geleden meldde Godfried zich als lid van de LWM, als zanger. Maar al gauw moest hij de ontstane vacature van pianist/organist opvullen. Weer later, toen Luc Löwenthal afscheid nam van het koor, volgde Godfried hem op als dirigent.

Naast zijn werk als dirigent van de LWM, heeft Godfried ook de andere koren binnen de Martelaren vaak ad interim geleid. Tenslotte is Godfried Jansen een zeer betrokken parochiaan van onze Martelaren parochie. Zo organiseert hij alle concerten die in onze kerk worden gegeven.

 

Meer nieuws

Geplaatst:
15 mei

VU-koor in Hofkerk

Op 17 en 18 juni 2023 zal het VU-Koor samen […]

Geplaatst:
8 mei

Tuinfeestje

Zondag 9 juli is de gedachtenis zondag van de Martelaren […]

Geplaatst:
8 mei

Sponsorloop voor Bukra Ahla

Na 3 jaar pauze kunnen we de Sponsorloop activiteit weer […]

Geplaatst:
16 apr

Dodenherdenking 4 mei in de Hofkerk

Donderdag 4 mei 2023 bent u welkom voor het gezamenlijk […]

Geplaatst:
12 apr

Paaseieren zoeken in de Hoftuin – een impressie

Op Stille Zaterdag, 8 april om 12 uur werden er weer […]

Geplaatst:
12 apr

Parochievergadering op 25 april

Beste leden van de Parochievergadering en andere belangstellenden, Naar aanleiding […]