Jubileum Godfried Jansen

27 maart 2023

Binnenkort gaan we herdenken dat Godfried Jansen 25 jaar zanger, pianist/organist en dirigent van de LWM is. In feite is hij het al 27 jaar, maar eerst door corona, later door de drukke agenda van Godfried, werd een feestje steeds uitgesteld. Maar nu gaat het er eindelijk van komen:

Op 30 april, na de viering van 10.30 uur, zetten we Godfried in het zonnetje!

27 jaar geleden meldde Godfried zich als lid van de LWM, als zanger. Maar al gauw moest hij de ontstane vacature van pianist/organist opvullen. Weer later, toen Luc Löwenthal afscheid nam van het koor, volgde Godfried hem op als dirigent.

Naast zijn werk als dirigent van de LWM, heeft Godfried ook de andere koren binnen de Martelaren vaak ad interim geleid. Tenslotte is Godfried Jansen een zeer betrokken parochiaan van onze Martelaren parochie. Zo organiseert hij alle concerten die in onze kerk worden gegeven.

 

Meer nieuws

Geplaatst:
20 sep

Klaverjassen met de collectanten

Na  2 lange Corona jaren werd op vrijdag 18 november […]

Geplaatst:
18 sep
Geplaatst:
16 sep

Litanie van Maria: Wat moet of mag ik met Maria?

Litanie van Maria: Wat moet of mag ik met Maria? […]

Geplaatst:
15 sep

Sam’s Kledingactie voor Oeganda

Op zaterdag 7 oktober a.s. van 09.30 tot 11.30 uur […]

Geplaatst:
14 sep

Afscheid Jaap van der Meij

Amstelveen, 31 augustus 2023. Geachte Parochianen van de Martelarenkerk, Vorig […]

Geplaatst:
12 sep

Compassie en diaconie, gastsprekers in het najaar 2023

Gastsprekers najaar 2023 Thema “Compassie en diaconie” Zoals u in […]