Jubileum Godfried Jansen

27 maart 2023

Binnenkort gaan we herdenken dat Godfried Jansen 25 jaar zanger, pianist/organist en dirigent van de LWM is. In feite is hij het al 27 jaar, maar eerst door corona, later door de drukke agenda van Godfried, werd een feestje steeds uitgesteld. Maar nu gaat het er eindelijk van komen:

Op 30 april, na de viering van 10.30 uur, zetten we Godfried in het zonnetje!

27 jaar geleden meldde Godfried zich als lid van de LWM, als zanger. Maar al gauw moest hij de ontstane vacature van pianist/organist opvullen. Weer later, toen Luc Löwenthal afscheid nam van het koor, volgde Godfried hem op als dirigent.

Naast zijn werk als dirigent van de LWM, heeft Godfried ook de andere koren binnen de Martelaren vaak ad interim geleid. Tenslotte is Godfried Jansen een zeer betrokken parochiaan van onze Martelaren parochie. Zo organiseert hij alle concerten die in onze kerk worden gegeven.

 

Meer nieuws

Geplaatst:
11 apr

4 mei in de Hofkerk

Zoals al jaren gebruikelijk is ook dit jaar op 4 […]

Geplaatst:
10 apr

Parochie-excursie naar St. Urbanus in Bovenkerk

De leden van de Parochievergadering (PV) en andere belangstellenden vanuit […]

Geplaatst:
6 apr

“Ik bied ze een luisterend oor”

Het Parool publiceert al jaren elke zaterdag het relaas van […]

Geplaatst:
30 mrt

Henny en Els Steggerda krijgen de paaskaars

Traditiegetrouw is dit jaar op Goede Vrijdag de paaskaars van […]

Geplaatst:
17 mrt

Vraag om hulp vanuit Indonesië – Update

Vandaag ontvingen we de volgende aanvulling van Ady Karsten op […]

Geplaatst:
17 mrt

Kledinginzameling voor Sams Kledingactie (ten bate van basisonderwijs in Ethiopië

Op zaterdag 20 april a.s. van 09.30 tot 11.30 uur […]