Jubileum Godfried Jansen

27 maart 2023

Binnenkort gaan we herdenken dat Godfried Jansen 25 jaar zanger, pianist/organist en dirigent van de LWM is. In feite is hij het al 27 jaar, maar eerst door corona, later door de drukke agenda van Godfried, werd een feestje steeds uitgesteld. Maar nu gaat het er eindelijk van komen:

Op 30 april, na de viering van 10.30 uur, zetten we Godfried in het zonnetje!

27 jaar geleden meldde Godfried zich als lid van de LWM, als zanger. Maar al gauw moest hij de ontstane vacature van pianist/organist opvullen. Weer later, toen Luc Löwenthal afscheid nam van het koor, volgde Godfried hem op als dirigent.

Naast zijn werk als dirigent van de LWM, heeft Godfried ook de andere koren binnen de Martelaren vaak ad interim geleid. Tenslotte is Godfried Jansen een zeer betrokken parochiaan van onze Martelaren parochie. Zo organiseert hij alle concerten die in onze kerk worden gegeven.

 

Meer nieuws

Geplaatst:
14 jul

Kruisbeeld van Kropholler in de Martelaren

  Dank zij de inspanningen van Paul v.d. Elst en […]

Geplaatst:
5 jul

Eerste communie 2024/2025

Het voor het eerst meedoen in het delen van brood […]

Geplaatst:
1 jul

Hildegard van Bingen middag in de Hofkerk – update

 Hildegard van Bingen-middag in de Hofkerk Het Samenwerkingsverband Clara & […]

Geplaatst:
21 jun

Bezoek Kloosterdorp Steyl

Bezoek Kloosterdorp Steyl: 27 juli 2024 Het Pastoraal-team van onze […]

Geplaatst:
18 jun

Voor vluchtelingen, vreemden, wees niet niemand

Voor vluchtelingen, vreemden, wees niet niemand Zoals al vele jaren […]

Geplaatst:
18 jun

Laudato Sí-middag in de St.Urbanus

Op zaterdag, 21 september 2024 vindt de derde Laudato Si’ […]