Parochievergadering op 25 april

12 april 2023

Beste leden van de Parochievergadering en andere belangstellenden,

Naar aanleiding van de parochiemiddag van 19 maart 2023 over de plannen voor het aanwijzen van een centrumkerk is er een verzoek gekomen om een bijeenkomst voor de Parochievergadering in te plannen. Dit doet ook recht aan de taak van de Parochievergadering om advies te geven aan het Parochiebestuur en het Bisdom over dit belangrijke onderwerp. Op 18 april vindt een parochiebestuursvergadering plaats met evaluatie van de geleverde input tijdens de bijeenkomsten en een vaststelling van de criteria. Per 1 mei dient het LB de schriftelijke onderbouwing van de redenen in te leveren waarom onze kerk wel of geen centrumkerk zou moeten zijn. Hiervoor wordt het advies gevraagd van de Parochievergadering.

De voorgestelde datum is 25 april 20:00 uur op de pastorie.

Ik hoop op ieders aanwezigheid. Iedereen is welkom, dus zegt het voort.

Met vriendelijke groet,

Voorzitter Locatie bestuur

Meer nieuws

Geplaatst:
20 sep

Klaverjassen met de collectanten

Na  2 lange Corona jaren werd op vrijdag 18 november […]

Geplaatst:
18 sep
Geplaatst:
16 sep

Litanie van Maria: Wat moet of mag ik met Maria?

Litanie van Maria: Wat moet of mag ik met Maria? […]

Geplaatst:
15 sep

Sam’s Kledingactie voor Oeganda

Op zaterdag 7 oktober a.s. van 09.30 tot 11.30 uur […]

Geplaatst:
14 sep

Afscheid Jaap van der Meij

Amstelveen, 31 augustus 2023. Geachte Parochianen van de Martelarenkerk, Vorig […]

Geplaatst:
12 sep

Compassie en diaconie, gastsprekers in het najaar 2023

Gastsprekers najaar 2023 Thema “Compassie en diaconie” Zoals u in […]