Parochievergadering op 25 april

12 april 2023

Beste leden van de Parochievergadering en andere belangstellenden,

Naar aanleiding van de parochiemiddag van 19 maart 2023 over de plannen voor het aanwijzen van een centrumkerk is er een verzoek gekomen om een bijeenkomst voor de Parochievergadering in te plannen. Dit doet ook recht aan de taak van de Parochievergadering om advies te geven aan het Parochiebestuur en het Bisdom over dit belangrijke onderwerp. Op 18 april vindt een parochiebestuursvergadering plaats met evaluatie van de geleverde input tijdens de bijeenkomsten en een vaststelling van de criteria. Per 1 mei dient het LB de schriftelijke onderbouwing van de redenen in te leveren waarom onze kerk wel of geen centrumkerk zou moeten zijn. Hiervoor wordt het advies gevraagd van de Parochievergadering.

De voorgestelde datum is 25 april 20:00 uur op de pastorie.

Ik hoop op ieders aanwezigheid. Iedereen is welkom, dus zegt het voort.

Met vriendelijke groet,

Voorzitter Locatie bestuur

Meer nieuws

Geplaatst:
15 mei

VU-koor in Hofkerk

Op 17 en 18 juni 2023 zal het VU-Koor samen […]

Geplaatst:
8 mei

Tuinfeestje

Zondag 9 juli is de gedachtenis zondag van de Martelaren […]

Geplaatst:
8 mei

Sponsorloop voor Bukra Ahla

Na 3 jaar pauze kunnen we de Sponsorloop activiteit weer […]

Geplaatst:
16 apr

Dodenherdenking 4 mei in de Hofkerk

Donderdag 4 mei 2023 bent u welkom voor het gezamenlijk […]

Geplaatst:
12 apr

Paaseieren zoeken in de Hoftuin – een impressie

Op Stille Zaterdag, 8 april om 12 uur werden er weer […]

Geplaatst:
27 mrt

Jubileum Godfried Jansen

Binnenkort gaan we herdenken dat Godfried Jansen 25 jaar zanger, […]